/* */ // -->
 
 
 

Kabartma etiketleme makinesi şirketi olarak 1958'deki başlangıcımızdan bu yana, DYMO® olarak küresel bir erişim ve sorumlulukla etiketleme endüstrisinde lider haline geldik. Bu sorumluluk bizim için büyük önem taşıyor. Bir yandan sürdürülebilirliğe yatırım yaparken, diğer yandan da sizlerin verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmaya kararlıyız.

DYMO® olarak bünyemizde sadece ürünlerimiz ve ambalajlarımıza değil, aynı zamanda üretim, nakliye, iş süreçlerimiz, sosyal ve çevresel sorumluluklarımıza da önem vererek her geçen gün daha fazla sürdürülebilir olmak için çalışan özel bir ekibe sahibiz.

 
 
 

Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız

 

Ne yapıyoruz?

 
 
 
1Sint-Niklaas Tesisi, Belçika, Avrupa (ABD pazarı için LabelWriterTM etiketleri Mexicali, Meksika'da üretilmektedir) | 2 D1® Standart etiket, D1® Dayanıklı etiketler, tüm LetratagTM etiketler, Kabartma plastik etiketler, Rhino etiketler, XTL etiketler, LabelWriter® dayanıklı etiketler | 3 A Greener Refill™ LLC. tarafından yürütülen araştırma | 4DYMO® LabelWriter™, LetraTag™, LabelManager™, Kabartma™ ürün gamı | 5 Enerji Bakanlığı'nın (DOE) en katı gerekliliklerine uygun olarak, DYMO® piller, ürün bekleme modundayken minimum enerji kullanır veya hiç enerji kullanmaz | 6 Yalnızca LetraTag ve Kabartma Etiketler