Genel Posta ve Nakliye

Genel Posta ve Nakliye

DYMO® gönderi çözümleri çevrimiçi satıcılar için tasarruf sağlar

İster günde birkaç ister haftada yüzlerce sipariş gönderin, DYMO'nun sizin için zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak bir gönderi çözümü vardır. DYMO LabelWriter® etiket yazıcıları, pahalı mürekkep veya toner olmadan nakliye etiketleri yazdırır. Ayrıca LabelWriter etiket yazıcıları çeşitli çevrimiçi satış platformlarıyla birlikte çalışır, böylece kargo etiketlerini birkaç hızlı tıklamayla doğrudan çevrimiçi sipariş bilgilerinizden yazdırabilirsiniz.

 

Posta Çözümleri

DYMO LabelWriter 450 Serisi etiket yazıcıları çeşitli çevrimiçi satış platformlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece adres etiketlerini birkaç hızlı tıklamayla doğrudan sipariş bilgilerinizden yazdırabilirsiniz. Boşa harcanan etiketlere, pahalı mürekkep ve toner kullanımına elveda deyin ve gönderdiğiniz her pakette zamandan ve malzemeden tasarruf edin. 2,4" x 7,5" internet kargo etiketleri de dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda 300 dpi çözünürlükte baskı alın. DYMO LabelWriter 450 serisi etiket yazıcıyı kendiniz deneyin ve ne kadar zaman ve para tasarrufu sağladığını görün.

 

Ürün detayları için aşağıya tıklayın

 

Gönderi Çözümleri

DYMO LabelWriter 4XL etiket yazıcısı, daha fazla çevrimiçi mağazadan daha fazla lokasyona siparişleri daha kısa sürede, daha az maliyetle göndermenizi sağlar. LabelWriter 4XL, çeşitli çevrimiçi satış platformlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece kargo etiketlerini birkaç hızlı tıklamayla doğrudan çevrimiçi sipariş bilgilerinizden yazdırabilirsiniz. Uluslararası nakliye için gereken 4" x 6" etiketler de dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda nakliye etiketleri yazdırın. Boşa harcanan etiketlere, pahalı mürekkep veya toner masraflarına elveda deyin. Kendiniz deneyin - ve çevrimiçi satıcıların DYMO LabelWriter 4XL etiket yazıcılarını neden yaptıkları en iyi iş yatırımı olarak gördüklerini öğrenin.

 

Ürün detayları için aşağıya tıklayın

Ürün Özellikleri

  • Kargo etiketlerini doğrudan müşterilerinizin sipariş bilgilerinden yazdıran çeşitli çevrimiçi satış platformlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır
  • 2,4" x 7,5" İnternet kargo etiketleri de dahil olmak üzere 300 dpi çözünürlükte barkodlu etiketler yazdırın
  • Mürekkep püskürtmeli/lazer sayfa etiketlerle yaşadığınız etiket israfı olmadan, gereken gönderi etiketlerinin tam sayısını yazdırın
  • Pahalı mürekkep veya toner gerektirmeyen DYMO LabelWriter 450 Serisi etiket yazıcı termal baskı teknolojisi kullanır
  • DYMO Stamps yazılımını içerir (ücretsiz indirme) masaüstünüzden USPS® onaylı posta ücretini yazdırın
  • Includes DYMO Stamps software (free download) print USPS®-approved postage from your desktop
  • Her ofise sığar şık, kompakt, modern tasarım masa alanından tasarruf sağlar
  • Uyku modu ile güç tasarrufu yapın'
  • Windows XP, Windows Vista®, Windows 7, Windows® 8, Mac OS® 10.5 veya üstü ile uyumludur (® yalnızca Intel)