Hakkımızda

Kim olduğumuz ve ne yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için birkaç dakikanızı ayırdığınız için teşekkür ederiz.

DYMO olarak insanların işlerini daha kolay yapmalarına yardımcı olan yenilikçi çözümler sunma konusunda hızla dünya lideri haline geliyoruz. DYMO'da hepimiz verimlilik için çalışıyoruz, ihtiyacınız ister mutfağınızı organize etmek, ister yüzlerce mektup göndermek olsun, her iş için bir çözümümüz var!

DYMO, ofis, depo, şantiye, ev ve hatta okulda kullanım için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. DYMO olarak kabartmalı etiket makinelerinden, manuel makinelere, masaüstü makinelerden endüstriyel kullanıma sahip taşınabilir makinelere, bilgisayar bağlantılı modellerden son teknoloji yazılım ve çevrimiçi hizmetlere kadar uzanan geniş ürün gamımızla bir yandn daha profesyonel görünmenize yardımcı olurken diğer yandan işlerinizi kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

1958'de Kaliforniya merkezli bir kabartma etiketleme makinesi şirketi olarak işe başladığımız ilk günden bu güne sürekli gelişerek küresel erişime sahip bir şirket haline geldik. 2005 yılında Fortune 100 şirketlerinden biri olan Newell Brands bünyesine katıldık ve ürün yelpazemizi iletişim yönetimi yazılımı, kartvizit tarama çözümleri, nakliye etiketleri ve çevrimiçi postalama çözümlerini de içerecek şekilde genişlettik. Önümüzdeki yıllarda bu genişlemeyi, yenilikçi teknoloji çözümleriyle insanların işlerini kolaylaştırma olasılığını gördüğümüz diğer alanlarda da sürdürmeyi planlıyoruz.